Do you offer group lessons?

Although private tuition works most effectively on a one-to-one basis, it is possible to arrange a lesson for a group of two or three students of similar ability and targets. Again, this could be undertaken in the home of one pupil or in my own home. For a group of two students, the cost per student is £24 per hour; for a group of three, the cost per student £22 per hour.